Car Estonia


AutodKontakt

Autorent CarEstonia

Kas otsite planeeritud sõitudeks asendusautot?


Me pakume soodsate hindadega ning laia valikut rendiautosid. Siin lehel saate tutvuda meie rendiautode, väikebusside ja kaubikute valikuga, väljastamise ja tagastamise võimalustega ning ka kõigi muude rentimisega kaasnevate lisavõimalustega.

Kas kaalute, millist rendifirmat usaldada?

Pakume autorendilahendusi, milles on ühendatud mugavus ja ka kiire teenindus. Renditingimused on kliendisõbralikud ja rendiautode valik on firmas selline, mis rahuldaks võimalikult erinevaid soove ja vajadusi. Soovime olla alati Teile parim rendipartner.

Autorent

T

Millist tüüpi autode vahel valida?


CarEstonia laiast rendivalikust saab valida nii väiksemaid ja ökonoomsemaid sõiduautosid ja perele sobivaid universaalautosid, kui ka esindusautosid.

Palun valige, kas teile sobib rohkem manuaalkäigukastiga või automaatkastiga mudelid või peate lugu hoopis just püsikiiruse hoidjast.

Meie sõidukid on varustatud konditsioneeridega ja on suitsuvabad, alati puhtad ja hooldatud.

Milliseid lisamugavusi pakume?

Kui plaanite sõite lastega, tuleks turvalisuse huvides kindlasti jälgida, et lapsed istuksid ettenähtud kõrgusel ja et kinnitused oleksid turvalised. Pakume selliste sõitude jaoks tellida laspsele kas turvahäll, turvaiste või turvatool. Vastavalt Teie lapse suurusele.

Pakutavate lisavarustuste hulka kuuluvad GPS navigatsiooni seadmed, katuse reelingud ja katuseboksid näiteks suusapuhkuseks.

.

Kas plaanite reisi suurema sõpruskonnaga?


Kui teil seisab ees pikem reis mööda Euroopat, siis on kasulik valida ökonoomsem diiselauto.

Suurema seltskonnaga reisimiseks on mugavaks lahenduseks rentida meie valikust 1+8 kohaline väikebuss, milleks on Opel Vivaro ja Renault Trafic bussid.

CarEstonia meeskond teeb kõik endast oleneva, et leida igale kliendile just sobivaim lahendus.

Kaup vajab vedamist.

Kauba transportimiseks on valikus Ford Transit ja Renault Trafic kaubikud, mis on varustatud ka haagise konksudega.

Kõiki tarbesõidukeid saab samuti tellida  koos juhiga.

T

Soov on jätta auto endale sobivas paigas.


Võimaldame rendiautode väljastamist ja ka tagastamist erinevates sihtpunktides. Näiteks lennu- ja bussijaamas, sadamas, hotellides ja kokkuleppel ka mujal. Kui rentnikule sobib paremini ekstra asukoht siis küsige palun selleks pakkumist.

Samuti pakume me lisateenusena sõiduki äratoomist võimalust teistest riikidest või linnadest. Taolisel juhul vali teenus Ühesuuna rent.

Kui Teil pole endal aga sootuks soov ise autot juhtida, vali teenus Juhiga autorent. Olgu siis põhjuseks võõra linna mittetundmine või lihtsalt vajadus püsida ka peale sõitu puhanum.

Loetletud teenuseid saate tellida pea kogu Euroopa piires. Hinnale lisanduvad vajalikud laevaülesõidu- või maksuliste teede tasud.

Meie moto.

Meie motoks on lisaks paindlikele renditingimustele, et meie partneritel kulgeks kogu rentimise protsess mugavalt ja muretult. Me väärtustame Teie aega.

Meeldivaid sõiduelamusi ja kohtumiseni!

Küsi lisa siit: 

Meeldivaid sõiduelamusi!

.

 – Autorent –

Lisaks pakume:

•Väikebussi rent •Kaubiku rent

Võtke meiega ühendust